SİPARİŞ & DESTEK - Bize Ulaşın
0535 839 95 42

Neden Tabela Siparişi Vermeliyim?

Neden Tabela Siparişi Vermeliyim?

Diyelim ki bir mağazanız, dükkanınız veya büronuz var. İstanbul’un en işlek semtlerinden birindesiniz. Yüksek miktarda kira ve stopaj ödüyorsunuz, peki neden? Cevabı oldukça basit: bulunduğunuz lokasyonun insan trafiğini satışa çevirebilmek için. Peki ay sonu cironuza baktığınızda gerçekten de durum böyle mi? Eğer cevabınız hayırsa, gelin cironuz ve tabelanız arasındaki ilişkiyi beraber inceleyelim.

Tabela, tıpkı insanların kıyafetlerine benzer. Yeni bir kıyafet giydiğimizde, kıyafetimizin rengi ve malzemesi ile dikkatleri üzerimize çekeriz. Bizi her gün görenler bile şaşkınlıklarını gizleyemez. Zaten en çok etkilenen de onlar olur, çünkü alıştıkları görüntünün dışında bir şey görürler. Mağazalar da insanlar gibidir. Alışıldık görüntü, müşteride veya dükkanınızın önünden gelip geçenlerde monotonluk yaratır. Dikkat çekemezsiniz. Bunun için bir yenilenmeye, bir değişime ihtiyaç duyarsınız. İşte tam bu noktada yeni bir tabela ile işe koyulmak gerekir. Yeni ve doğru tabela ile…

Mağazanıza Uygun Tabela Çeşitleri

tabela çeşitleriYeni bir tabela yaptırmaya karar verdiniz, dikkatleri üzerinize çekmek ve satışlarınızı artırmak istiyorsunuz. Peki ama tabelanız nasıl olacak? Ne tarz bir tabelaya ihtiyacınız var? Işıklı tabela, led tabela, ferforje tabela, fener tabela, ahşap tabela, alüminyum tabela vs. tabela çeşitleri saymakla bitmez. Sizin için en uygun tabelanın hangisi olduğuna bir türlü karar veremiyor musunuz? O halde tabela siparişi konusunda karar vermeniz için size yardımcı olalım.

Tabela seçimi yaparken, mağazanızın sektörü hatta mağaza mı yoksa ofis mi olduğunuz öncelik kazanır. Buna göre ilk iş sektörünüzü ve yerinizi belirlemek olur. Eğer bir avukatlık ofisiyseniz kullanabileceğiniz tabela çeşitleri belirlidir. Eğer bir hastaneyseniz, sizin için daha farklı modeller söz konusudur. Kısacası tabelalar, mağaza, ofis veya sektör ile doğrudan ilişkilidir. Örneğin sürekli indirimler, kampanyalar ve promosyonlar düzenleyen bir işletmeyseniz, cam baskı yazıları ile duyuru yapmak yetersizdir. Yeni nesil led tabela panoları ile hem gündüz hem de gece farklı renk seçenekleri ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Bayii ve Şube Tabela Siparişi

Eğer onlarca veya yüzlerce şubesi olan bir markaysanız dükkan tabelanız mutlaka kurumsal kimliğiniz ile uyumlu olmalıdır. Markaların renkleri, logoları ve doğal olarak tabelaları birbirleriyle aynıdır. Çünkü insanlar sizi bu benzerlikten dolayı fark eder ve diğerlerinden ayırır. Eğer bir şube tabelası yaptırmak istiyorsanız, örneğin Mecidiyeköy’de açılan bir şirketseniz ve bir tabela yaptırmaya karar verdiyseniz tabela siparişi öncesinde kurumunuzdan tabela için gerekli olan bilgi ve dökümanları edinmelisiniz (logo, standart ölçüler, renk kodları vb). Ardından bulunduğunuz bölgedeki bir tabelacı ile tabelanız için görüşebilirsiniz. İnternette semt odaklı aramalar yaparak tabelacılar bulabilirsiniz. Örneğin; Mecidiyeköy tabela, Şişli tabela, Mecidiyeköy tabela firması, Şişli tabelacı gibi.

Bu yazımızda neden tabela sipariş etmeniz gerektiğini açıklamaya çalıştık. Tabela sipariş ederken nelere dikkat etmeliyim? diye düşünüyorsanız sitemizdeki diğer yazıları da okuyabilir veya WhatsApp destek hattımız üzerinden bize danışabilirsiniz.

Sipariş & Destek Hattı