SİPARİŞ & DESTEK - Bize Ulaşın
0535 839 95 42

Tabela Sipariş Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tabela Sipariş Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Daha önceki yazımızda sizlere neden tabela sipariş etmeniz gerektiğini detaylı bir şekilde anlatmıştık Mecidiyeköy Tabelacılar. Bu yazımızda da tabela sipariş ederken dikkat edilmesi gereken önemli maddeler üzerinde duracağız. İşletmeniz için bir tabela yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle internette tabela siparişi için arama yapmış olmalısınız. Tahminen karşınıza çıkan ilk 10 firmanın web sitesine girip baktınız ama bir türlü karar veremediniz. İşte bu yazıyı sonuna kadar okuyarak karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir ve tabela yaptırmak hakkında bilinmesi gereken detayları öğrenebilirsiniz.

Mecidiyeköy Tabelacılar Hakkında Detaylı Bilgi

 Mecidiyeköy, Şişli, Kağıthane, Osmanbey, Etiler, Taksim, Harbiye, Okmeydanı, Alibeyköy, Sarıyer, Levent, Beşiktaş ya da Eminönü gibi yerlerde bir işletmeniz mi var? Yeni bir tabelaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Ya da ilk defa mı tabela siparişi vereceksiniz? O halde aşağıdaki maddelerin hepsine göz atmanızda fayda var.

  • Çalışmayı düşündüğünüz firmanın referanslarını inceleyin. Referans birçok soru işaretini ortadan kaldırır. Çoğu tabela firması küçük çapta işler yapar. Bu tarz firmaların tecrübe olarak sizin yükünüzü kaldırıp kaldıramayacaklarını düşünün.
  • Referanslar arasında büyük firmaların özellikle çok şubeli markaların olmasına özen gösterin. Çünkü bu tarz yerler gerçekten daha önceden tanıdıkları tabelacılarla çalışırlar ve kusursuz bir iş beklentisine sahiptirler. Büyük marka referansı, tabelacının doğru adres olduğuna dair bir işarettir.
  • Tabela ustasının ölçü almak için bizzat adresinize gelmesine özen gösterin. Genelde ustalar ölçü alıp giderler. Ustanın mekanınızda fotoğraf çekip çekmediğine bakın. Fotoğraf çekimi, ustanın işe olan alakası ve detaycılığı ile alakalıdır.
  • Size yardımcı olmalarını ve fikir sunmalarını isteyin. Tabela firmaları genellikle kafanızdaki tabela modelini duyduğu gibi işi alabilmek için size onay verecektir ancak onlardan öneri talep edin. Size neler katabiliyorlar, size yenilik sunabiliyorlar mı diye analiz edin ve öyle karar verin.
  • Hangi tabela çeşitlerini yapabildiklerini inceleyin. Çok fazla çeşit, daha fazla tecrübe ve yetkinlik anlamına da gelir.
  • En başta fiyat ve iş teslimi konularını netleştirin. Bu detaylar netleşemiyorsa dikkatli olmalısınız. Mağdur olmak istemezsiniz.
  • Özgün tasarım isteyin! Bu sizin hakkınız. Sonuçta ticaret yapıyorsunuz. Daha önce sizinle benzer sektörden bir işletmeye yapılmış tabelayı kabul etmeyin. Tabelanız size özel olmalı.
  • Montaj sırasında ustaların başında bulunun. Öncesi ve sonrası fotoğraf çekimlerini yapın ve tabelada hasar/kusur var mı diye yakından inceleyin.

Tabela siparişi vermek veya merak ettiklerinize yanıt almak için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp destek & sipariş hattımız: 05358399542

Sipariş & Destek Hattı